0430300001-12-A4-D
Molex
型号:
0430300001-12-A4-D
描述:
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
用户指南
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 12.0" (304.8mm)