0430300001-12-G2-D
Molex
型号:
0430300001-12-G2-D
描述:
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
用户指南
Number of Rows 1
Color Green
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 12.0" (304.8mm)