0430300002-11-W2
Molex
型号:
0430300002-11-W2
描述:
11" PRE-CRIMP A2016W WHITE
用户指南
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 11.0" (279.4mm)