0430300003-11-L4-D
Molex
型号:
0430300003-11-L4-D
描述:
11" PRE-CRIMP A2015L BLUE
用户指南
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 11.0" (279.4mm)