0430300003-12-G2-D
Molex
型号:
0430300003-12-G2-D
品牌:
Molex
描述:
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
用户指南
Number of Rows 1
Color Green
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 12.0" (304.8mm)