0430300004-10-Y1-D
Molex
型号:
0430300004-10-Y1-D
描述:
10" PRE-CRIMP 3047 YELLOW
用户指南
Number of Rows 1
Color Yellow
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Product Status Discontinued at Digi-Key
Wire Gauge 30 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 10.0" (254.0mm)