0430300004-11-W6
Molex
型号:
0430300004-11-W6
描述:
11" PRE-CRIMP 1853 WHITE
用户指南
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 11.0" (279.4mm)