0430300039-03-A9
Molex
型号:
0430300039-03-A9
描述:
3" PRE-CRIMP A1857/19 OR001 ORAN
用户指南
Series Micro-Fit 3.0 43030
Number of Rows 1
Length 3.00" (76.20mm)
Color Orange
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Mfr Molex
Contact Finish Gold
Contact End Socket to Cable (Round)
Package Bulk
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG