0430300039-10-S9-D
Molex
型号:
0430300039-10-S9-D
描述:
10" PRE-CRIMP A1857/19 SL001 SLA
用户指南
Series Micro-Fit 3.0 43030
Number of Rows 1
Length 10.0" (254.0mm)
Color Slate
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Mfr Molex
Contact Finish Gold
Contact End Socket to Socket
Package Bulk
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG