0430310001-10-V0
Molex
型号:
0430310001-10-V0
描述:
10" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
用户指南
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43031
Length 10.0" (254.0mm)