0430310001-12-A0
Molex
型号:
0430310001-12-A0
描述:
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
用户指南
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43031
Length 12.0" (304.8mm)