0430310002-12-R4
Molex
型号:
0430310002-12-R4
描述:
12" PRE-CRIMP A2015R RED
库存 : 120
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 10
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43031
Length 12.0" (304.8mm)