0430310003-10-V4-D
Molex
型号:
0430310003-10-V4-D
描述:
10" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
用户指南
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43031
Length 10.0" (254.0mm)