0437.750WRA
Littelfuse Inc.
型号:
0437.750WRA
描述:
FUSE BRD MNT 750MA 63VAC/VDC
库存 : 7455
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Melting I²t 0.064
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency CSA, cURus
Current Rating (Amps) 750 mA
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 100A DC
Size / Dimension 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series 437A
Voltage Rating - DC 63 V
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Voltage Rating - AC 63 V