Littelfuse Inc.
型号:
0443005.DR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC 2SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6435
$1.6435
5
$1.5618
$7.809
10
$1.4839
$14.839
50
$1.19795
$59.8975
100
$1.01555
$101.555
250
$0.989558
$247.3895
500
$0.833302
$416.651
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 127.79 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0115 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cULus |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Size / Dimension | 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | NANO²® 443 |
| Package / Case | 2-SMD, Square End Block |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |