Greenlee Communications
型号:
0451-10-INS
封装:
-
批次:
-
描述:
PLIERS ADJUSTABLE 10.38"
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Series | - |
| Tool Type | Adjustable (Water Pump) |
| Jaw Type | Serrated |
| Tip Type | - |
| Length | 10.38" (263.7mm) |
| Mfr | Greenlee Communications |
| Features | High Leverage, Insulated to 1000V, Soft Grips |
| Tip Shape | Straight |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.1 lbs (499 g) |
| Base Product Number | 0451-10 |