Desco
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.151
$8.151
请发送询价,我们将立即回复。

| Strap Material | - |
| Strap Closure | Clasp |
| Strap Termination | 4mm Snap Stud |
| Size | One Size |
| Cord Termination | 4mm Snap Socket, Banana Plug |
| Color | Blue |
| Product Status | Active |
| Resistance | 1 MOhms |
| Series | Trustat® |
| Type | Wrist Strap with Cord |
| Cord Length | 10' (3.05m) |
| Mfr | Desco |
| Features | Includes Alligator Clip Adapter |
| Package | Bulk |
| Cord Type | Coiled |