Littelfuse Inc.
型号:
0456030.ER
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BRD MT 30A 125VAC 72VDC SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.6645
$4.6645
5
$4.503
$22.515
10
$4.34245
$43.4245
50
$3.37744
$168.872
100
$2.814565
$281.4565
250
$2.734138
$683.5345
500
$2.33206
$1166.03
1000
$2.211429
$2211.429
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 81 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.00132 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cULus, PSE |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A AC, 500A DC |
| Size / Dimension | 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | NANO²® 456 |
| Voltage Rating - DC | 72 V |
| Package / Case | 2-SMD, Square End Block |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |