0460121141-11-V9-D
Molex
型号:
0460121141-11-V9-D
品牌:
Molex
描述:
11" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
用户指南
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Mini-Fit Plus HCS 46012
Length 11.0" (279.4mm)