Littelfuse Inc.
型号:
047101.5MAT1L
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC AXL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5675
$1.5675
5
$1.4934
$7.467
10
$1.4193
$14.193
50
$1.14551
$57.2755
100
$0.97128
$97.128
250
$0.946352
$236.588
500
$0.796917
$398.4585
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 1.61 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.054 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, PSE, UR |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Size / Dimension | 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | PICO® II 471 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Cut Tape (CT) |