首页 / 保险丝 / 047101.5MAT1L
minImg
047101.5MAT1L
Littelfuse Inc.
型号:
047101.5MAT1L
描述:
FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC AXL
库存 : 1053
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 1.61
Response Time Slow Blow
DC Cold Resistance 0.054 Ohms
Color -
Approval Agency CSA, PSE, UR
Current Rating (Amps) 1.5 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series PICO® II 471
Voltage Rating - DC 125 V
Package / Case Axial
Voltage Rating - AC 125 V