首页 / 保险丝 / 047901.5MXEP
minImg
047901.5MXEP
Littelfuse Inc.
型号:
047901.5MXEP
描述:
FUSE GLASS 1.5A 600VAC 2AG
用户指南
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color -
Approval Agency CE, UL
Current Rating (Amps) 1.5 A
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 20A
Size / Dimension 0.184" Dia x 0.586" L (4.67mm x 14.88mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series 479
Package / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Voltage Rating - AC 600 V