0481.200VXL
Littelfuse Inc.
型号:
0481.200VXL
描述:
FUSE INDICATING 200MA 125VAC/VDC
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Telecom
Melting I²t 0.014
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 5.7 Ohms
Approval Agency CSA, UR
Current Rating (Amps) 200mA
Fuse Type Indicating Fuse
Breaking Capacity @ Rated Voltage 300A
Size / Dimension 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm)
Mounting Type Requires Holder
Product Status Active
Series 481
Voltage Rating - DC 125 VDC
Package / Case Alarm Indicator
Voltage Rating - AC 125 VAC