0500588000-11-R8
Molex
型号:
0500588000-11-R8
品牌:
Molex
描述:
11" PRE-CRIMP 1852 RED
用户指南
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness 35.4µin (0.90µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series PicoBlade
Length 11.0" (279.4mm)