0500798000-05-S8
Molex
型号:
0500798000-05-S8
品牌:
Molex
描述:
5" PRE-CRIMP 1852 SLATE
用户指南
Number of Rows 1
Color Slate
Contact Finish Thickness 35.4µin (0.90µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series PicoBlade
Length 5.00" (127.00mm)