0500798000-08-W6
Molex
型号:
0500798000-08-W6
品牌:
Molex
描述:
8" PRE-CRIMP 1853 WHITE
库存 : 665
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 10
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 35.4µin (0.90µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Series PicoBlade
Length 8.00" (203.20mm)