0502128000-08-W1-D
Molex
型号:
0502128000-08-W1-D
品牌:
Molex
描述:
8" PRE-CRIMP A3047 WHITE
用户指南
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Discontinued at Digi-Key
Wire Gauge 30 AWG
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Length 8.00" (203.20mm)