0502128000-10-A4-D
Molex
型号:
0502128000-10-A4-D
描述:
10" PRE-CRIMP 1854 OR001 ORANGE
用户指南
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Length 10.0" (254.0mm)