0502128000-12-S4-D
Molex
型号:
0502128000-12-S4-D
描述:
12" PRE-CRIMP 1854 SL001 SLATE
用户指南
Number of Rows 1
Color Slate
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Length 12.0" (304.8mm)