0503948051-11-A8-D
Molex
型号:
0503948051-11-A8-D
品牌:
Molex
描述:
11" PRE-CRIMP 3048 ORANGE
用户指南
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series Milli-Grid 50394
Length 11.0" (279.4mm)