Littelfuse Inc.
型号:
0505015.MXEP
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE CERM 15A 500VAC 500VDC 3AB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.2275
$4.2275
5
$4.0831
$20.4155
10
$3.9425
$39.425
50
$3.09795
$154.8975
100
$2.534695
$253.4695
250
$2.4643
$616.075
500
$2.112249
$1056.1245
1000
$1.97143
$1971.43
5000
$1.760198
$8800.99
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Size / Dimension | 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 505 |
| Voltage Rating - DC | 500 V |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 500 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |