首页 / 矩形电缆组件 / 0511100650-10-A-6-X
minImg
0511100650-10-A-6-X
Molex
型号:
0511100650-10-A-6-X
品牌:
Molex
描述:
6 CIRC CABLE ASSY 10" X
库存 : 20
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Milli-Grid 51110
Length 0.833' (254.00mm, 10.00")