首页 / 矩形电缆组件 / 0511100650-30-A-6-Z
minImg
0511100650-30-A-6-Z
Molex
型号:
0511100650-30-A-6-Z
品牌:
Molex
描述:
6 CIRC CABLE ASSY 30" Z
用户指南
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 6
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Milli-Grid 51110
Length 2.50' (762.00mm)