Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.368
$1.368
10
$1.16755
$11.6755
100
$0.96425
$96.425
1000
$0.761216
$761.216
2500
$0.710467
$1776.1675
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 36 |
| Color | White |
| Row Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | MicroClasp 51353 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 051353 |