首页 / 固定电感器 / 0530CDMCCDS-1R0MC
minImg
0530CDMCCDS-1R0MC
Sumida America Components Inc.
型号:
0530CDMCCDS-1R0MC
封装:
SMD
描述:
FIXED IND 1UH 9.4A 14 MOHM SMD
库存 : 8364
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 12A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 14mOhm Max
Series 0530CDMC/DS
Inductance 1 µH