Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.5195
$5.5195
10
$4.85545
$48.5545
100
$3.86194
$386.194
1000
$3.199932
$3199.932
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 70 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.063" (1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | SlimStack 55650 |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Molex |
| Features | Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 2mm |
| Base Product Number | 055650 |