Littelfuse Inc.
型号:
05710028L
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE HLDR CART 600V 30A PNL MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.5935
$21.5935
5
$20.5618
$102.809
10
$19.019
$190.19
50
$16.44906
$822.453
100
$15.42097
$1542.097
250
$14.392918
$3598.2295
500
$13.364847
$6682.4235
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Contact Finish | Tin |
| Fuse Type | Cartridge |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm) |
| Series | 571 |
| For Use With/Related Products | 5AG, 13/32" x 1-1/2" (Midget) |
| Voltage | 600V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |