0593.200U
Littelfuse Inc.
型号:
0593.200U
描述:
FUSE SLOW BLOW 200MA 250VAC 5AG
用户指南
Operating Temperature -
Series -
Package / Case 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Mfr Littelfuse Inc.
Fuse Type Slow Blow, Time Lag
Package Bulk
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.00mm)