NMB Technologies Corporation
型号:
06015VA-24P-CA-00
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.4495
$14.4495
10
$13.7921
$137.921
25
$12.97092
$324.273
50
$12.47825
$623.9125
100
$11.493195
$1149.3195
250
$10.754342
$2688.5855
500
$10.590163
$5295.0815
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | 19.4 CFM (0.543m³/min) |
| Noise | 36.5dB |
| Ingress Protection | IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof |
| Current Rating (Amps) | 0.070A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Voltage Range | 10 ~ 27.6VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 5600 RPM |
| Mfr | NMB Technologies Corporation |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | - |
| Width | 15.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.270 in H2O (67.3 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 60mm L x 60mm H |
| Weight | 0.132 lb (59.87 g) |
| Series | 06015VA |
| Material - Blade | Plastic |
| Power (Watts) | 1.68 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 06015VA |