0603-22NJ
API Delevan Inc.
型号:
0603-22NJ
描述:
FIXED IND 22NH 700MA 190MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 38 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 190mOhm Max
Series 603
Inductance 22 nH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 3GHz