06033K330GBTTR
KYOCERA AVX
型号:
06033K330GBTTR
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP THIN FILM 33PF 25V 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.029" (0.73mm)
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series Accu-P®
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 33 pF