06035J0R8BBSTR
KYOCERA AVX
型号:
06035J0R8BBSTR
描述:
CAP THIN FILM 0.8PF 50V 0603
库存 : 4
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.029" (0.73mm)
Tolerance ±0.1pF
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series Accu-P®
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.8 pF