0603J0250391JFT
Knowles Syfer
型号:
0603J0250391JFT
描述:
CAP CER 390PF 25V C0G/NP0 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Series -
Thickness (Max) 0.031" (0.80mm)
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 390 pF