0603J0500221KDR
Knowles Syfer
型号:
0603J0500221KDR
描述:
CAP CER 220PF 50V X7R 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X7R
Series -
Thickness (Max) 0.031" (0.80mm)
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 220 pF