0603N1R3C500CT
Walsin Technology Corporation
型号:
0603N1R3C500CT
描述:
CAP CER 1.3PF 50V C0G/NP0 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Series -
Thickness (Max) -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 1.3 pF