Littelfuse Inc.
型号:
0603SFF250F/32-2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.121
$1.121
5
$1.0811
$5.4055
10
$1.01175
$10.1175
50
$0.83733
$41.8665
100
$0.697775
$69.7775
250
$0.680314
$170.0785
500
$0.575643
$287.8215
1000
$0.505866
$505.866
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 0.115 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.035 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | UL |
| Current Rating (Amps) | 2.5 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W x 0.031" H (1.60mm x 0.80mm x 0.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Series | SFF |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |