首页 / 保险丝 / 0603SFV175F/32-2
minImg
0603SFV175F/32-2
Littelfuse Inc.
型号:
0603SFV175F/32-2
描述:
FUSE BOARD MOUNT 1.8A 32VDC 0603
库存 : 146
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.14
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.095 Ohms
Color -
Approval Agency UL
Current Rating (Amps) 1.8 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W x 0.014" H (1.60mm x 0.80mm x 0.35mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Series SFV
Voltage Rating - DC 32 V