Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.5
$9.5
5
$9.1599
$45.7995
10
$8.8217
$88.217
40
$6.785612
$271.42448
80
$5.767688
$461.41504
230
$5.428462
$1248.54626
500
$4.749905
$2374.9525
1000
$4.580273
$4580.273
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 2500 |
| Response Time | - |
| DC Cold Resistance | 1.7 mOhms |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 40 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 2kA |
| Size / Dimension | 0.482" Dia x 1.315" L (12.25mm x 33.40mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 606 |
| Package / Case | Cartridge, Non-Standard |
| Voltage Rating - AC | 500 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tray |