Qualtek
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.667
$3.667
10
$3.5454
$35.454
25
$3.44318
$86.0795
50
$3.23817
$161.9085
100
$2.910325
$291.0325
250
$2.869304
$717.326
500
$2.684833
$1342.4165
1000
$2.64384
$2643.84
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | Fan Terminal Receptacle, T-Style |
| Voltage Rating | 125 V |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| 2nd Connector | Open Wires |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Fits Terminal Size | 4.5 x 2.5 |
| Series | - |
| Length | 96.0" (2.44m) |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Mfr | Qualtek |
| Style | Female Receptacle to Cable |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SPT-1 |
| Base Product Number | 07199 |
| Number of Conductors | 2 |