Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.522
$4.522
10
$3.9824
$39.824
80
$3.168012
$253.44096
1600
$2.5344
$4055.04
3200
$2.443894
$7820.4608
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Receptacle, Female Socket |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Board Edge, Cutout; Surface Mount |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | 73415 |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | MCX |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 073415 |