0805CS-332EJTS
Delta Electronics/Components
型号:
0805CS-332EJTS
封装:
0805
描述:
FIXED IND 3.3UH 90MA 4.4 OHM SMD
库存 : 3611
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 15 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 90 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.090" L x 0.071" W (2.29mm x 1.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.4Ohm
Series 0805CS
Inductance 3.3 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 40MHz